Популярне

Директор Департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА в Громадську раду набирає "свою професуру"

Під час круглого столу на тему: "Корупція в системі освіти: чи скоро в Україні виросте здорова від корупції нація" директор Департаменту освіти та науки ТОДА Любомир Крупа звинуватив у некомпетентності Громадську раду при Департаменті.

Зокрема, заявив, що члени Громадської ради повинні бути більше обізнані в сфері освіти. Для прикладу назвав Громадську раду у Львові, яка дуже ефективно працює при Департаменті освіти і науки. У Львівську Громадську раду входить "професура", люди, які розуміють освіту та намагаються реформувати та розвивати її.
Мабуть, Любомир Левкович уже знайшов свою "професуру", ким і хоче замінити теперішніх активістів Громадської ради при Департаменті освіти і науки ТОДА. Або ж планує і ці посади роздавати за хабарі у вигляді "курки" чи "гуски" (Дивись ТУТ ПОСИЛАННЯ на попередню публікацію).
Некомпетентною є Громадська рада для Любомира Крупи, напевне, тому, що запитання некомфортні йому дають або навіть звинувачення. На круглому столі активіст Громадської ради Андрій Газилишин розяснив Любомиру Левковичу, що надбавку 20% вчителями призначають за престижність професії, а не за те, як вважає Крупа, скільки часу проводить вчитель на робочому місці. Ось в чиї компетентності слід насправді засумніватись.

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua