Популярне

Директор Департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА в Громадську раду набирає "свою професуру"

Під час круглого столу на тему: "Корупція в системі освіти: чи скоро в Україні виросте здорова від корупції нація" директор Департаменту освіти та науки ТОДА Любомир Крупа звинуватив у некомпетентності Громадську раду при Департаменті.

Зокрема, заявив, що члени Громадської ради повинні бути більше обізнані в сфері освіти. Для прикладу назвав Громадську раду у Львові, яка дуже ефективно працює при Департаменті освіти і науки. У Львівську Громадську раду входить "професура", люди, які розуміють освіту та намагаються реформувати та розвивати її.
Мабуть, Любомир Левкович уже знайшов свою "професуру", ким і хоче замінити теперішніх активістів Громадської ради при Департаменті освіти і науки ТОДА. Або ж планує і ці посади роздавати за хабарі у вигляді "курки" чи "гуски" (Дивись ТУТ ПОСИЛАННЯ на попередню публікацію).
Некомпетентною є Громадська рада для Любомира Крупи, напевне, тому, що запитання некомфортні йому дають або навіть звинувачення. На круглому столі активіст Громадської ради Андрій Газилишин розяснив Любомиру Левковичу, що надбавку 20% вчителями призначають за престижність професії, а не за те, як вважає Крупа, скільки часу проводить вчитель на робочому місці. Ось в чиї компетентності слід насправді засумніватись.

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua