Популярне

Тернопільські покровителі-високопосадовці залишаються безнаказними

Згадалась мені давня історія...Ну не така і давня, а в більшій мірі просто замовчана. Минулого року в листопаді обирали директора ДНЗ "Скалатський професійний ліцей". Кандидатів було два: Супінський Й.О. та Бабійчук Н.В.

Працівники закладу висловлювались на підтримку кандидати Супінського Й.О., після чого відбулось голосування. За Супінського проголосувала більшість присутніх - 55, за іншого кандидата лише - 16 чоловік. Ну і, здавалося б, що тут дивного: проголосували - обрали, і працюєте далі. Але тут вмішався директор Департаменту освіти і науки ТОДА Любомир Крупа. Йому, бачите, справедливе голосуваннята справедливий вибір виявився не до смаку.
Крупа Л.Л. наголосив на тому, що зі слів виступаючих зрозумів, що щоб він зараз не говорив сприйматиметься вороже. Зазначив, що з результатів голосування він робить висновок, що колектив ліцею проголосував за стабільність. На що йому відповіли, що сказане ним не сприймається вороже, а як упереджене ставлення до одного із кандидатів на посаду директора. Як приклад упередженого ставлення назвали перевірку лише одного із кандидатів.
Та Любомир Крупа на цьому не зупинився і таки став наголошувати на своєму кандидатові. І додав, що голосування нічого не дасть, і директором буде та людина, на яку вкаже він.
Після таких дій Любомир  Крупа мав би, як мінімум, піти у відставку, як не добровільно, то хоч примусово. Але цього не сталося. З того часу пройшов рік, а такі люди як директор Департаменту освіти і науки ТОДА ще й досі при владі.

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua