Популярне

В Тернополі проходить фотовиставка “Ми – в Україні, Україна – в нас!”

66 фоторобіт тернополян змагаються за головний приз 25 000 гривень. Обласна фотовиставка юних аматорів “Ми – в Україні, Україна – в нас!” проходить з 16 до 21 листопада у Народному домі ” Перемога”. Молоді фотографи, через світлини, продемонстрували свою любов та вірність до України.

 

“Ми – в Україні, Україна – в нас!” Під таким гаслом у Тернополі проходить конкурс-виставка авторських фотографій юних аматорів. Вона діє з 16 до 21 листопада у Народному домі ” Перемога” і приурочена до дня Гідності та Свободи України.

– Ну, одна фотографія з них це була – руки моєї прабабусі, які тримають саму фотографію з її молодості. Що ти хотіла цим сказати? Ну, що час йде дуже швидко і ми, просто, ми не побачимо, як все пролетить, наскільки швидко і потрібно берегти кожну хвилину, закарбовувати її в собі, тому що історію ніхто не напише за нас. Гідність – це , насамперед, самоповага. Я не важаю це характером, я вважаю це самим відчуттям, – говорить учасник конкурсу Настя Камінська.

– Знімків, світлин було доволі багато. Обирала я ту яка підходила під цю тематику. Я хотіла передати у своєму знімку велич і красу українського народу, природу яка нас оточує і, що для нас є Україна. На моїй світлині зображена дівчата, вони україночки, вони як серце нашої України, Батьківщини, – каже учасник конкурсу Анастасія Ярмолюк.

Організаторами фотовиставки “Ми – в Україні, Україна – в нас!” є корпорація ” Агропродсервіс” та департамент освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації. Таку виставку проводять вперше. Та організатори запевняють, організують її і наступного року. На світлини юних фотографів прийшли подивитися не тільки їхні рідні а й інші мешканці міста, адже така подія не залишить байдужим нікого.

– Дуже потужна виставка на мій погляд . Україна зараз переживає дуже нелегкі часи і важливо зафіксувати це для майбутніх поколінь. Роботи представленні дуже різнопланові. Хоч тема одна та дуже різні роботи, мені дуже сподобалось, вражаючи. Дуже гарно, – говорить відвідувач фотовиставки “Ми – в Україні, Україна – в нас!” Ігор Камінський.

Загалом, участь у фотовиставці брали діти загальноосвітніх шкіл, шкіл-інтернатів та вищих навчальних закладів Тернопільщини. Конкурс проходив за трьома рівнями: спочатку визначали переможців у міських та сільських школах, потім у районі та підсумковий етап, на якому і відібрали 66 фоторобіт фіналістів конкурсу. Вони змагатимуться за грошові винагороди: перше місце – 25 000 гривень, за друге – 15 000 а за третє місце – 10 000 гривень. Також, відзначили п’ятнадцять призових номінацій, учасники яких отримають по 1000 гривень. Оцінювало роботи та визначало переможців високопрофесійне журі, яке очолив член Національної спілки фотохудожників, фотокореспондент ” Вільного життя” Василь Бурма.

 

 

Джерело: http://tv4.te.ua

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua