Популярне

Тернопіль отримав таблицю Ради Європи

На день міста 28 серпня Тернопіль отримав ще одну високу нагороду – Почесну Таблицю Ради Європи. Відзнаку офіційно вручив представник Ради Європи міському голові Тернополя на церемонії святкування біля пам’ятника Івану Франку на вулиці Сагайдачного.

 

Рішення ПАРЄ щодо відзначення нашого міста європейською нагородою було прийняте ще 21 квітня у Страсбурзі. Для Тернополя — це вже третя почесна відзнака Ради Європи із чотирьох можливих. Почесною Грамотою та Почесним Прапором обласний центр нагородили ще у попередні роки.

– Від імені 47 держав – членів Ради Європи і більш ніж 800 мільйонів їх мешканців, я висловлюю вам найщиріші та сердечні привітання. Ця нагорода свідчить про прагнення Тернополя бути у єдиній, мирній та процвітаючій Європі, – розповідає представник Ради Європи, міський голова Слупська (Польща) Роберт Бєдронь.

Тернопіль – єдине місто в Україні та одне з восьми у Європі, яке цього року нагороджене Почесною Таблицею Ради Європи. Отримання європейських нагород не тільки значно підвищує статус міста, але й відкриває широкі можливості співробітництва з перспективними містами та регіонами, а також з міжнародними організаціями та фондами.

 

http://tv4.te.ua/ternopolyu-vruchyly-tablytsyu-rady-yevropy/

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua