Популярне

Чи прикрасять центр Тернополя святковими ілюмінаціями?

Прикрасити дерева, фасади будинків новорічними ілюмінаціями пропонує тернополянин Олександр Біловус. Свою ідею «Святкова ілюмінація» він пропонує втілити у життя міськраді, підприємствам, меценатам, громадським організаціям та енергетикам. Ідею Олександра можна знайти на сайті idea.te.ua.

 

- Ідея полягає у створенні святкової ілюмінації на Театральному майдані та прилеглих вулицях - Валова, Сагайдачного, а також на набережній Ставу, - каже Олександр Біловус. – Адже на Новорічні на Різдвяні свята всі городяни їдуть в центр міста і було б чудово, якби вони мали можливість помилуватися красивими ілюмінаціями. Це підніме святковий настрій людей.

Олександр пропонує масштабно прикрасити ілюмінаціями дерева та фасади будинків. Так щоб це було справді видовищно.
- Це не так вже й дорого, лише треба трохи докласти старань і праці, - каже співрозмовник. - Тим більше якщо закуплять гірлянди, то їх можна буде використовувати на роки.

Деякі тернопільські магазини і підприємства Тернополя вже декілька років поспіль прикрашають свої фасади та дерева, і з цього варто брати приклад іншим, вважає Олександр.

Також на думку тернополянина, нашому місту варто попрацювати і над дизайном новорічної ялинки.
- Кожного року її прикрашають якось одноманітно, деякі іграшки ще взагалі з 90-х років, - каже Олександр. - Зараз в Тернополі є багато студії дизайну і серед них можна оголосити конкурс на краще оздоблення ялинки.

Олександр Біловус додає, що любить Тернопіль, тому і пропонує різні ідеї про те, як зробити місто кращим.

Нагадаємо, Олександр Біловус також є автором ідеї «Вільний парасоль», яка отримала широке обговорення серед читачів 20minut.ua.

 

 

Джерело: http://te.20minut.ua

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua