Популярне

Школярі тернопільських шкіл зможуть скачувати електронні підручники

Спеціальні плакати із QR-кодами, за якими школярі тернопільських шкіл зможуть скачати електронні підручники за новою програмою, розробили та надрукували місцеві активісти.

 - Сам проект “Електронний підручник” стартував ще в грудні 2014 року, - розповідає керівник Благодійного Фонду “Магнетікван.орг” Ольга Гордієнко. - Підручники є в мережі, їх можна скачати. Тож наша робота полягала в тому, щоб зібрати їх, розробити QR-коди та надрукувати плакати. Сам плакат досить великий - формату А1, на кожен клас - окремий, аби зручно було фотографувати QR-код. Всі зібрані нами підручники повністю відповідають оновленій шкільній програмі, ми просто чекали, доки затвердять підручники для 4-7 класів, у яких якраз і є найбільша проблема із забезпеченням навчальними матеріалами.

В понеділок, 31 серпня, активісти роздали плакати в 16 школах Тернополя. Таким чином електронними підручниками забезпечили учнів шкіл на “Дружбі”, “Алясці”, та частково на “Східному”. Решту плакатів обіцяють рознести по школах у вівторок, 1 вересня, щоб в новому навчальному році школярам було по чому вчитися.

Нагадаємо, в ОДА кажуть, що підручники для 4-7 класів ще навіть не почали друкувати, та й кошти на Тернопільщині для них знайшли не в усіх районах.

 

http://te.20minut.ua/Osvita/ternopil-s-kih-shkolyariv-zabezpechat-elektronnimi-pidruchnikami-10459512.html

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua