Популярне

Школярі тернопільських шкіл зможуть скачувати електронні підручники

Спеціальні плакати із QR-кодами, за якими школярі тернопільських шкіл зможуть скачати електронні підручники за новою програмою, розробили та надрукували місцеві активісти.

 - Сам проект “Електронний підручник” стартував ще в грудні 2014 року, - розповідає керівник Благодійного Фонду “Магнетікван.орг” Ольга Гордієнко. - Підручники є в мережі, їх можна скачати. Тож наша робота полягала в тому, щоб зібрати їх, розробити QR-коди та надрукувати плакати. Сам плакат досить великий - формату А1, на кожен клас - окремий, аби зручно було фотографувати QR-код. Всі зібрані нами підручники повністю відповідають оновленій шкільній програмі, ми просто чекали, доки затвердять підручники для 4-7 класів, у яких якраз і є найбільша проблема із забезпеченням навчальними матеріалами.

В понеділок, 31 серпня, активісти роздали плакати в 16 школах Тернополя. Таким чином електронними підручниками забезпечили учнів шкіл на “Дружбі”, “Алясці”, та частково на “Східному”. Решту плакатів обіцяють рознести по школах у вівторок, 1 вересня, щоб в новому навчальному році школярам було по чому вчитися.

Нагадаємо, в ОДА кажуть, що підручники для 4-7 класів ще навіть не почали друкувати, та й кошти на Тернопільщині для них знайшли не в усіх районах.

 

http://te.20minut.ua/Osvita/ternopil-s-kih-shkolyariv-zabezpechat-elektronnimi-pidruchnikami-10459512.html

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua