Популярне

На Тернопільщині для 12 тис. першокласників 1 вересня вперше пролунає шкільний дзвінок

На Тернопільщині для 11 960 тис. першокласників 1 вересня вперше пролунає шкільний дзвінок. Про це повідомили в департаменті освіти і науки обласної державної адміністрації.

 

За словами директора департаменту Любомира Крупи, така тенденція демонструє збільшення кількості першокласників в області, їх на 474 більше у порівнянні з минулим роком.

«Навчальні заклади готові до початку навчального року, — констатував Любомир Левкович. — Є багато малокомплектних шкіл в області, де дуже добре проведено ремонти у приміщеннях. Треба віддати належне батькам, які доклали максимум зусиль, зібрали кошти, присвячували свій час».

Однак є проблеми, які неможливо вирішити зусиллями департаменту освіти і науки чи відділів освіти у районах.

«Це – капітальні ремонти дахів, — наголосив Любомир Левкович. — Дуже багато шкіл є під шифером, термін експлуатації якого є 20 -30 років. Але, як бачимо, експлуатація відбувається протягом 50 чи 60 років. Як наслідок, маємо протікання дахів. Проектно-кошторисна документація дорога, а ще — матеріали, робота. Тому вихід лише один – акумуляція коштів. Думаю, спільними зусиллями розпочнемо новий навчальний рік і він буде вдалий».

 

http://infoprostir.te.ua/?p=104895

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua