Популярне

Суд над Клименком та його побратимами чиновниками в мантіях

Суд над Клименком та його побратимами чиновниками в мантіях!
  

 5 листопада 2015 року о 14.00 перед початком судових засідань представники громадських організацій зібралися біля будинку правосуддя по факту відсутності реформ в судовій гілки влади та по факту лояльного та упередженого ставлення до деяких корупціонерів, у тому числі, - до всім відомого начальника Держекоінспекції Миколи Клименко.

    Клименко, проти якого відкрито 4 кримінальних проваджень, подав черговий позов на ще одного громадського діяча, на суму 100 000 грн. та на Черкаську обласну раду, за те, що вона дозволила йому виступити на сесії на суму 50 000грн.
Чи бува не з’їхав з глузду пан Клименко, мають визначити фахівці.
Ми, значна частина громади Черкас, за плечами яких тисячі свідомих містян, вважаємо, що ця справа висмоктана з пальця !
    Ми авторитетно доводимо до відома суддів, які знущаються з громадою міста Черкаси, що ця справа незаконно відкрита, оскільки, ЧИНОВНИК, це публічна особа, оскільки, громада діє в рамках і на підставі Закону, оскільки ст..31 Закону України «Про інформацію» чітко зазначає що посадовці не мають права вимагати моральної компенсації, оскільки зг.статті 40 Конституції України ГРОМАДА МАЄ ПРАВО висловлювати думку громади, робити колективні звернення та робити громадські експертизи.
    Через суд Клименко тисне на громадськість, і саме це мають НЕГАЙНО зрозуміти судді.
Оскільки, на перший раз, ми прийшли відстоювати свої права без покришок і радикальних дій, вимагаємо НЕГАЙНО змінити своє ставлення до народу і виконувати свою роботи чесно та неупереджено.
     Ми, представники громадськості просимо Суд не підштовхувати нас на радикальні дії, оскільки ми в першу чергу соціально-орієнтовані організації, оскільки в країні дуже складна ситуація, оскільки Україна Третього Майдану, як незалежна держава, не витримає!  Але, якщо нас будуть судити такими судами, ми почнемо судити Народним судом!   

З повагою,
Об’єднана Коаліція громадських організацій Черкащини


Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua

Зроблено web-студією