Популярне

У Тернопільській області зменьшилась кількість підприємств

На 1 липня 2015 р. в області налічувалося 429 діючих сільськогосподарських підприємств (за основним видом економічної діяльності, без фермерських господарств), або на 19 господарств менше, ніж на 1 липня 2014 р. В аграрному секторі переважають господарські товариства (45,1% до всіх діючих) та приватні підприємства (43,2%).

 

Як повідомляють у Головному управлінні статистики в області, економічно активні аграрні підприємства мають у користуванні 472 тис. га сільськогосподарських угідь. На одне господарство в середньому припадає по 1100 га землі, що на 66 га більше, ніж у 2014 р. Кожне п’яте з економічно активних підприємств не має землі в обробітку. Це ті підприємства, які вирощують тварин, або надають послуги в сільському господарстві (агрохімічні, агротехнічні, ветеринарні тощо). Із загальної кількості підприємств, які мають землю, 71% господарює на площі меншій 100 га. Однак, на Тернопільщині є декілька дуже великих підприємств: 8 агроформувань обробляють понад 10 тис. га угідь кожне, в їх користуванні знаходиться 114 тис. га сільськогосподарських земель.

 

http://akcent.te.ua/novini/639-pdpriyemstv-u-ternoplsky-oblast-pomenshalo.html

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua