Популярне

У Тернопільській області зменьшилась кількість підприємств

На 1 липня 2015 р. в області налічувалося 429 діючих сільськогосподарських підприємств (за основним видом економічної діяльності, без фермерських господарств), або на 19 господарств менше, ніж на 1 липня 2014 р. В аграрному секторі переважають господарські товариства (45,1% до всіх діючих) та приватні підприємства (43,2%).

 

Як повідомляють у Головному управлінні статистики в області, економічно активні аграрні підприємства мають у користуванні 472 тис. га сільськогосподарських угідь. На одне господарство в середньому припадає по 1100 га землі, що на 66 га більше, ніж у 2014 р. Кожне п’яте з економічно активних підприємств не має землі в обробітку. Це ті підприємства, які вирощують тварин, або надають послуги в сільському господарстві (агрохімічні, агротехнічні, ветеринарні тощо). Із загальної кількості підприємств, які мають землю, 71% господарює на площі меншій 100 га. Однак, на Тернопільщині є декілька дуже великих підприємств: 8 агроформувань обробляють понад 10 тис. га угідь кожне, в їх користуванні знаходиться 114 тис. га сільськогосподарських земель.

 

http://akcent.te.ua/novini/639-pdpriyemstv-u-ternoplsky-oblast-pomenshalo.html

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Лис
12
Родина Демкур “зірвала” куш державних грошей

Український культурний фонд, яким опікується Марина Порошенко, опинився на порозі скандалів через непрофесійність експертів, недосконалість вимог щодо звітування про конфлікт інтересів та через помилки у оцінюванні проектів. Про причини і наслідки таких помилок і недоліків читайте у цьому оригінальному дописі.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Orphus

Locations of visitors to this page

parkovka.ua

Зроблено web-студією