Популярне

У Тернопільській області зменьшилась кількість підприємств

На 1 липня 2015 р. в області налічувалося 429 діючих сільськогосподарських підприємств (за основним видом економічної діяльності, без фермерських господарств), або на 19 господарств менше, ніж на 1 липня 2014 р. В аграрному секторі переважають господарські товариства (45,1% до всіх діючих) та приватні підприємства (43,2%).

 

Як повідомляють у Головному управлінні статистики в області, економічно активні аграрні підприємства мають у користуванні 472 тис. га сільськогосподарських угідь. На одне господарство в середньому припадає по 1100 га землі, що на 66 га більше, ніж у 2014 р. Кожне п’яте з економічно активних підприємств не має землі в обробітку. Це ті підприємства, які вирощують тварин, або надають послуги в сільському господарстві (агрохімічні, агротехнічні, ветеринарні тощо). Із загальної кількості підприємств, які мають землю, 71% господарює на площі меншій 100 га. Однак, на Тернопільщині є декілька дуже великих підприємств: 8 агроформувань обробляють понад 10 тис. га угідь кожне, в їх користуванні знаходиться 114 тис. га сільськогосподарських земель.

 

http://akcent.te.ua/novini/639-pdpriyemstv-u-ternoplsky-oblast-pomenshalo.html

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua