Популярне

У Тернополі розпочались змагання "Перші кроки"

У Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10 розпочались змагання серед учнів 4-х класів «Перші кроки», які організували Тернопільське обласне відділення НОК України, обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням освіти міської ради.

 

Перший день зональних змагань відбувся на масиві «Східний», де взяли участь – ЗОШ №10, ЗОШ №14, ЗОШ №17, ЗОШ №23, Тернопільська класична гімназія, Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням економіки, Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов.

Кожен учнівський колектив намагався чітко та синхронно виконати комплекс вправ ранкової зарядки, за який і були нараховані перші стартові оцінки. Далі всі учасники поринули у вир хвилювань та спортивних баталій естафет «Біг змійкою», «Естафета зі скакалкою», «Басетбол», «Ведення м’яча» та «Боулінг» змінювали одна одну.

Перше місце на масиві «Східний» виборола команда Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов, друге місце зайняли учні Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23, обидві команди вийшли до фінальних змагань, які відбудуться 5 листопада поточного року. Третє місце посіла Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки.

«Перші кроки» будуть проводити не лише на масиві «Східний», а й «Центр», «Сонячний» і «Дружба».

 

 

Джерело: http://galsports.com/news/v-ternopoli-startuvaly-pershi-kroky/142608.aspx

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua