Популярне

У Тернополі буде спортивне містечко

У Тернополі на базі веслувального каналу планують створити Центр водних видів спорту. Кошти на це виділять у 2016 році з Фонду регіонального розвитку. Ще у 90-тих роках веслувальний канал був практично готовим до експлуатації, але об'єкт так і не завершили. З часом він занепав та потребує капітальних вкладень.

 

"Попередня влада майже 25 гектарів землі передала незаконно. Після розпорядження голови ці 25 гектарів уздовж веслувального каналу повернули назад у власність громади Тернопільського району. Планується зробити веслувальний канал", - розповів т. в. о. начальника управління капітального будівництва Віктор Кузяк.

Окрім веслувального каналу планують зробити спортивне містечко, де будуть займатися крім веслування й легкою атлетикою, ігровими видами спорту та іншими.

Також Віктор Кузяк зауважив, що можна зробити і відпочинковий центр для дітей і молоді.

 

 

Джерело: http://t-v.te.ua/suspilstvo/u-ternopoli-zroblyat-sportivne-mistechko/

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua