Популярне

У Тернополі з’явилася стіна мрій

«Я хочу… єдину Україну, щоб Україна була вільною, перемоги у війні, побачити світ, взаємно покохати, потанцювати на весіллі правнуків, навчитись літати, побувати в космосі…». Ці та багато інших бажань з’явилися у центрі Тернополя на спеціальній стіні.

 

Серйозні і жартівливі бажання в день відкриття стіни «Перш ніж померти, я хочу…» писали діти, студенти, дорослі, старші люди. Урочисте відкриття цього міжнародного проекту відбувалося у супроводі міського муніципального духового колективу «Оркестра Волі».

– Міжнародний проект, до якого вже долучилося понад 70 країн, ми вирішили започаткувати і в Тернополі, – розповів За Збручем Дмитро Миронюк, студент ТДМУ. – Ідея проекту належить Кенді Чан з Нового Орлеану. У 2011 році вона реанімувала спотворену стіну старої будівлі, на якій написала «Before I die, I want to…». На ній люди ділилися мріями про те, чого хочуть досягнути у житті. Деяких це спонукало замислитися над тим, для чого вони живуть. І це свого роду мотивація для подальших дій. Облаштувати таку стіну нам фінансово допомогли Тернопільська міська рада та керівництво медуніверситету. Будь-хто може прийти і написати тут свою мрію, поділитися нею зі всім світом. В рамках цього проекту ми також збираємо кошти для випускниці ТДМУ, яка втрачає і зір, і якій не вистає коштів на операцію.

Облаштували «стіну» в арці на вулиці Валовій,5. Це звичайна дерев’яна дошка, пофарбована у чорний колір із трафаретом «Я хочу…». Записувати своє бажання тернополяни можуть кольоровою крейдою. Коли для записів не залишиться місця, «стіну» сфотографують, а крейду просто змиють водою, щоб інші також могли записати на ній свої мрії і бажання.

До речі, така «стіна» вже була в Україні. З’явилася вона червні 2013 року в Києві на будівлі Музею Івана Гончара, і проіснувала до кінця 2013 року.

 

 

http://infoprostir.te.ua/?p=109202

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua