Популярне

День музики у Тернополі

Урочистості з нагоди Міжнародного дня музики, який щорічно відзначають 1 жовтня, відбулися у Тернопільській обласній філармонії.

 

Заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Віктор Шумада привітав усіх присутніх зі святом.

«Музика збагачує життя тих, хто її творить, і тих, хто її сприймає серцем, — зауважив Віктор Шумада. – Вона робить життя кожного з нас яскравим і неповторним. Сьогодні я дякую всім, хто плекає таланти, передає свої вміння молодим людям, виховує у них патріотизм і любов до своєї держави. Приємно, що у непростий час ви працюєте з душею та натхненням, прививаєте дітям любов до прекрасного. А ми, представники влади, робитимемо все, щоб культура нашого міста, нашого краю розвивалася!».

За сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, популяризацію музичного мистецтва у Тернопільській області та з нагоди відзначення Міжнародного дня музики Віктор Шумада вручив кращим працівникам галузі грамоти обласної державної адміністрації.

Продовжилося свято виступами артистів Тернопільської обласної філармонії.

Довідково: Міжнародний день музики був заснований за ініціативою Міжнародної музичної ради  при ЮНЕСКО, щорічно відзначається у всьому світі 1 жовтня.

 

http://ternopilinfo.com/yak-u-ternopilskiy-filarmoniyi-svyatkuvali-den-muziki-foto/

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua