Популярне

Тернопільщині – ріст захворюваності на грип

На Тернопільщині незначний ріст захворюваності на грип та гострі респіраторно-вірусні інфекції. Показних хворих за останній тиждень становить 17 осіб на 10 тисяч населення.

 

Це майже 1800 недужих, більшість з них – діти. Епідеміологи зазначають, що цей показник відповідає сезонному рівні захворюваності. А значне його зростання прогнозують у кінці жовтня – на початку листопада.

 

«За прогнозами ВООЗ в Україні будуть циркулювати наступні штами грипу: вірус А (Каліфорнія), вірус А (Швейцарія) і вірус В», - розповідає начальник відділу організації держсанепіднагляду ГУ Держсанепідслужби в області Марія Павельєва. Щоб не захворіти, лікарі радять вести здоровий спосіб життя, добре харчуватися, достатньо спати і відпочивати, а також часто провітрювати приміщення та проводити в ньому вологе прибирання. Ще одним ефективним методом, за словами Марії Павельєвої, є щеплення проти грипу.

 

http://tenews.te.ua/news_all.php?id=8995

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua