Популярне

Коли з'являться нові поліцейські на вулицях Тернополя?

Поліцейські з’являться на вулицях Тернополя тільки з лютого 2016 року.

 

А до того часу відбуватиметься процес формування патрульної поліції. Спочатку нове формування працюватиме в обласному центрі та Тернопільському районі. А до кінця 2016 року патрульна поліція повинна з’явитися в усіх районах Тернопілля. Набір до патрульної поліції стартує у Тернополі 14 жовтня цього року.

«Набір до поліції розпочнемо 14 жовтня, – розповів Олександр Богомол, начальник управління УМВСУ в Тернопільській області. – Три тижні ми будемо проводити набір анкет в українському домі «Перемога». Кандидати на службу в поліції повинні відповідати таким вимогам: 21-35 років, громадянство України, знання української мови, бажане знання англійської мови, повна загальна або вища освіта, посвідчення водія категорії «B», відсутність судимостей, добре фізичне здоров’я,моральна стійкість. Кандидатів перевірятимуть чи вони не притягувалися до адмінвідповідальності, та відповідно до Закону про корупцію та очищення влади. Наступний етап триватиме до двох тижнів – це тестування на загальний рівень цих людей, потім перевірка стану здоров’я претендентів, після цього психо-діагностичний тест та особиста співбесіда. Після цього буде відібрано 200 або більше людей, це визначатиме комісія з Києва. Ми зараз опрацьовуємо можливість навчання таких людей у Тернополі. Два-три місяці вони проходитимуть навчання. З нового року або з лютого 2016 вони вийдуть на вулиці працювати. Ми маємо матеріальні можливості забезпечити прийом, навчання , медогляд та опрацювання всього матеріалу. Департамент патрульної поліції Міністерства внутрішніх справ України обіцяє допомогти технічними засобами для навчання та подальшої роботи: надати спеціальне відеофіксуюче устаткування, спеціальні програми керування нарядами.».

Стиль роботи патрульних поліцейських в обласній міліції, як зазначив Олександр Богомол, запровадили ще на початку цього року – це групи швидкого реагування. А з серпня такі групи працюють в кожному районі Тернополя. Поліцію вирішили запровадити для початку у Тернополі і Тернопільському районі через те, що одночасно всіх замінити просто неможливо. Крім того, дуже важко фінансово перекрити всі райони бо на це треба багато коштів, треба вчити людей. Коли ж буде набрано перших поліцейських, то вони замінять працівників ДАІ та дільничних міліціонерів. Там де не буде патрульної поліції, продовжуватимуть працюватиме ДАІ і дільничні. До кінця 2016 року поліцейські повинні з’явитися у всіх районах області. Олександр Богомол також наголосив, що перехід із міліції в поліцію відбуватиметься безкоштовно.

Створення патрульної поліції – це тільки один з основних етапів реформування органів внутрішніх справ. Паралельно відбуватимуться й інші зміни.

«Всі міліціонери, починаючи з мене і закінчуючи рядовим, будуть звільнені з міліції 7 листопада 2015 року, – розповів Олександр Богомол. – Після призначення Головного поліцейського країни будуть призначені поліцейські в областях. Поліцейський області укладатиме контракти з іншими поліцейськими. Думаю, у поліції буде більшість працівників міліції, тому що є специфічні служби, спеціалістів яких держава вчила по 5 років, а потім вони ще на практиці вчилися 5-10 років – це експерти, слідчі. Ми перевіримо кожного на порядність і буде можливість їх адміністративного перепризначення. Тобто керівник поліції бере на себе поруку, що ця людина буде працювати і перепризначає її. На окремі напрямки будуть проводитися конкурси на заміщення вакантних посад. Зрозуміло, що в поліцію не прийдуть виключно порядні. В кожному стаді є «паршива вівця», яка щось вичудить, витворить чи нап’ється. Від того ніхто не застрахований, але максимум уваги і відкритість процесу формування поліції забезпечить певний ефект.».

 

http://realno.te.ua/novyny

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua