Популярне

Бійка з матюками на території церкви або Як «святкували» весілля у Тернополі

Приїхали на весілля, а стали фігурантами кримінального провадження. У Тернополі звичайна суперечка за паркомісце завершилася бійкою. Хлопці вирішили довести, на чиєму боці правда. Кулаками. Не зупинило їх ні те, що перед ними – 60-річний чоловік, ні те, що перебувають на території церкви... Але про все по порядку.

Реакція тернополян: у місті закрили усі заклади з гральними автоматами

Закритий, але дорогий. Гральні автомати можуть знову запрацювати в Україні, але за умови, що такий бізнес буде цілком законним. Новий уряд вирішив прискорити питання легалізації грального бізнесу задля поповнення державної казни.

Урочисто відкрили інтерактивно-розвивальну кімнату "Смайлик-ТНПУ"

"Смайлик-ТНПУ". так весело назвали інтерактивно-розвивальну кімнату, яку сьогодні урочисто відкрили студенти і викладачі Тернопільського національного педагогічного університету. Проєкт має кілька місій. Основні - навчальна і соціальна. А на облаштування кімнати загалом витратили близько 400 тисяч гривень.

Благодійна справа будівельної компанії "Матла"

Кошти на допомогу потребуючим дітям перерахувала будівельна компанія "Матла" під час Всеукраїнського гуманітарно-соціального форуму "Благодар". У компанії кажуть - завжди долучаються до соціальних та благодійних ініціатив не лише Тернополя, але й усієї України.

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua