Популярне

6 листопада 2015 року об 11.30 годині відбулися збори суддів апеляційного суду Миколаївської області

6 листопада 2015 року об 11.30 годині відбулися збори суддів апеляційного суду     Миколаївської області, на які були запрошені делегати ХІІІ з’їзду суддів України та голови місцевих загальних судів Миколаївської області. Також у зборах суддів взяли участь голова Миколаївського окружного адміністративного суду Всеволод Князєв та начальник ТУ ДСА України в Миколаївській області  Віктор Сікиринський.
    На порядку денному ставилося питання щодо стану незалежності судової влади в Україні у зв’язку з ініціативою голови Верховної Ради В.Гройсмана і реакція з цього приводу суддівської спільноти Миколаївської області,  щодо проведення оцінювання суддів та проявами неповаги до судів.
    Головою зборів суддів було одноголосно обрано голову апеляційного суду Олександра Ржепецького, а секретарем зборів - суддю судової палати з цивільних справ апеляційного суду Оксану Ямкову.
    Голова зборів суддів повідомив присутніх щодо останніх подій та  реакцію на них голови Ради Суддів України Валентини Сімоненко, яка останніми днями публічно повідомила свою позицію на брифінгу та провела відеоконференцію з хвилюючих питань. Він розповів про прийняті рішення щодо оцінювання суддів і які проблеми виникають під час затвердження таких рішень, про ставлення Голови Ради Суддів щодо пропозиції не призначення суддів, які очікують на безстрокове призначення, про її занепокоєння тим, що представники інших гілок влади дозволяють собі неповагу до суду.
    Судді місцевих судів, які очікують на обрання безстроково, оголосили учасникам зборів звернення з приводу пропозиції голови Верховної Ради України щодо оновлення суддівського корпусу. Так, думку суддів своїх судів представили представники Заводського районного суду м. Миколаєва Вадим  Гаврасієнко та  Новоодеського районного суду Миколаївської області – Олеся Демінська.
    Голова Миколаївського окружного адміністративного суду Всеволод Князєв висловив думку, що безвідповідальні висловлювання представників інших гілок влади щодо оновлення суддівського корпусу – це перший крок до зруйнування всієї судової системи України, тому судді очолюваного ним суду затвердили відкрите звернення з цього приводу.  
    Голова Ленінського районного суду м. Миколаєва Микола Олефір закликав суддів не мовчати і намагатися боротися тими засобами, які є в наявності  у органів суддівського самоврядування, тому підтримав ініціативу щодо відкритого звернення.
    Суддя апеляційного суду Миколаївської області Федір Дзюба запропонував представникам Миколаївської області звернутися до делегатів ХІІІ з’їзду суддів України з пропозицією не зменшувати, а збільшувати кількість представників у Раду Суддів України, тому що 4 судді від апеляційних судів не зможуть забезпечити належний захист інтересів суддів нашої області.
    Після висловлення всіх наявних ініціатив і пропозицій учасники зборів суддів  одноголосно погодили рішення про доручення голові апеляційного суду Миколаївської області Олександру Ржепецькому доопрацювати звернення до Президента України, як Гаранта прав і свобод, до Верховної Ради України щодо звільнення і призначення суддів, а також до Ради Суддів України щодо майбутнього оцінювання суддів.
    За наявності повного тексту звернення суддів апеляційного суду Миколаївської області його буде опубліковано на офіційному сайті. Слідкуйте за новинами.
 
 http://mka.court.gov.ua/sud1490/news/216517/
Прес-секретар апеляційного суду

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Жов
05
Картриджі для друку. Які бувають і як обрати?

Картридж є незамінним елементом у будь-якій техніці для друку. Звичайно, що його вибір безпосередньо залежить від типу принтера. У сучасному світі з’явилося багато виробників, тому не дивно, що у користувачів часто виникають питання, як обрати найоптимальніший для себе варіант.

Бер
12
"Велике будівництво" - це не лише спорудження об'єктів інфраструктури, а й нові робочі місця, - Володимир Труш

Програма «Велике будівництво» - це не лише спорудження об’єктів інфраструктури, ремонт та будівництво доріг, а й нові робочі місця та додаткові надходження у місцеві бюджети. На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш під час брифінгу.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua