vsim.te.ua@gmail.com 
 

Найсвіжіші новини

 

Популярне

Останні коментарі

Популярні посилання

  • Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.
  • Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.
  • Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
  • Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Погода

Баранів на шашлик не запрошують? (заступник голови Тернопільської облради хоче шашлика)

 

 

Є такий іронічний вислів: «Баранів на шашлик не запрошують». Та всупереч цієї всім зрозумілої іронічної логіки, Любомир Левкович Крупа, вчорашній директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації, а нині − заступник голови обласної ради з гуманітарних питань, вирішив у переддень новорічного свята доказати всім, що він здатен ламати усталені стереотипи. Любомир Левкович 30 грудня 2015 року несподівано прийшов до колективу Тернопільського обласного комунального інституту (далі – інститут), аби запросити їх на своє «кулінарне» шоу. Кулінарні вподобання Любомира Левковича вже всім давно відомі – він усіма силами прагне «з’їсти» в.о. директора інституту Сергія Миколайовича Алілуйка. Тому поява на сцені, а, вірніше, за столом президії несподіваного і неочікуваного новорічного гостя нічого доброго не обіцяла і не додала святкового настрою більшості членів колективу інституту. Любомир Левкович  для колективу  гарантований знак біди: побачив у інституті Крупу Л.Л. – все, чекай нових проблем.

А починалося все не так. Напередодні, 29 грудня 2015 року з приймальної голови обласної ради зателефонували до адміністрації інституту і попередили, що голова обласної ради Віктор Вікторович  Овчарук  виявив бажання зустрітися із колективом інституту 30 грудня о 8 годині ранку. Адміністрація інституту попередила колектив про ранкову нараду і у визначений час працівники  зібралися в максимально повному складі.  Про що мала йти розмова – ні адміністрація інституту, ні більшість членів колективу навіть не здогадувалася.  Припущення були різні: голова обласної ради, як і обіцяв, буде цікавитися думкою колективу щодо кандидатури для  призначення на посаду директора інституту; можливо, просто прийде привітати колектив із прийдешніми новорічними та різдвяними святами, оскільки інститут у власності обласної ради і є провідною установою системи освіти області… Словом, припущення були, але правду про те, що насправді має відбутися, знали, очевидно, тільки кілька осіб із  так званої «опозиції», бо на незаплановану зустріч підтягнулися й колишні працівники інституту, зокрема звільнені заступники директора  Оксана Степанівна Куриш та Володимир Володимирович Постернак.
То ж більшість працівників були відверто подивовані, коли в призначений час у залу замість очікуваного В.В. Овчарука увійшов Любомир Левкович Крупа, та не сам, а з Олександром Миколайовичем Петровським.
Зайнявши місце в президії, Любомир Левкович почав з представлення Олександра Миколайовича Петровського як майбутнього директора інституту. Зокрема, Любомир Левкович заявив, що за поданням департаменту освіти і науки та за погодженням голови обласної державної адміністрації С.С. Барни, на розгляд сесії обласної ради VI скликання, яка розпочне роботу 4 січня 2016 року пропонується розглянути питання про призначення Петровського О.М. директором інституту. Після такого вступу Любомир Левкович запропонував присутнім вислухати програму майбутньої діяльності Петровського О.М. на посаді директора інституту і задати йому запитання, якщо такі будуть.
Чи то з поваги до посади, яку сьогодні обіймає Любомир Левкович, чи то через те, що більшість працівників ще не встигли «переварити» запропонований їм черговий кулінарний шедевр від шеф-повара закулісних інтриг Крупи, колектив чемно вислухав так звану «програму» першочергових дій представленого їм майбутнього керівника. Олександр Миколайович Петровський коротко розповів про свій трудовий шлях, а також своє бачення того, як він буде згуртовувати розділений колектив та перетворювати інститут у повноцінний вищий навчальний заклад.
В цілому до Петровського О.М. претензій ні в кого не було. Він є для колективу інституту особою сторонньою, в розгортанні конфлікту до цього дня участі не брав. Але оскільки Олександр Миколайович  дав згоду на своє призначення, то йому довелося відповідати на  запитання, які не забарилися.
Одне із перших – чи вважає він інститут, очолити який збирається, вищим навчальним закладом? Виявилося, що ні, а для переведення його в такий статус потрібно, на його думку, пройти акредитацію на право здійснювати підготовку спеціалістів. Олександр Миколайович запропонував  колективу шукати разом з ним  «свою нішу». І це  в умовах жорсткої конкуренції між такими потужними вищими педагогічними навчальними закладами, як Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка та Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія імені Тараса Шевченка. Лише ці два виші в невеликій області щороку випускають надмірну кількість педагогів, більшість яких одразу ж після закінчення навчального закладу реєструється в центрах зайнятості як безробітні. Тому в таких умовах говорити про відкриття спеціальностей для підготовки чи то перепідготовки спеціалістів при інституті післядипломної педагогічної освіти – це чистої води популізм.
Інститут вже 75 років займає свою нішу в системі післядипломної педагогічної освіти і зазіхати на чужу в умовах скорочення державного замовлення на підготовку фахівців та щорічного скорочення прийому студентів до вищих педагогічних навчальних закладів, плюс на фоні очікуваного в 2016 році скорочення загальноосвітніх навчальних закладів   – це однозначно підписати собі вирок або, як мінімум, нариватися на низку таких проблем, після яких сучасний стан інституту виглядатиме насправді «білою полосою».
Зрозумівши, що Олександр Миколайович Петровський для системи післядипломної педагогічної освіти людина дотична й слабо орієнтується в проблемах інституту, йому дали спокій. Натомість низка питань посипалася на адресу Любомира Левковича Крупи. Наприклад, як так трапилося, що подання на призначення О.М. Петровського директором інституту за підписом директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Л.Л. Крупи від 7 грудня цього року потрапило до обласної ради аж 17 грудня? Любомир Левкович не підтвердив, але й не заперечив того факту, що подання він підписав «заднім» числом, коли вже перебував на посаді заступника голови обласної ради. Любомире Левковичу, а ви – штукар! Це ж чистої води підробка документів. Крупа вже не вперше порушує закони, регламенти й посадові обов’язки і при цьому робить невинний вигляд, нібито це цілком припустимо для державного службовця або обранця народу. В принципі, судячи з того, що творять окремі народні обранці у Верховній Раді України, порушення, вчинені  Любомиром Левковичем Крупою − це взагалі дитячі ігри містечкового масштабу.
Присутні звернули увагу Крупі й та те, що в системі освіти області, а тим більше в гуманітарній сфері стільки проблем, для вирішення яких йому не вистарчатиме ніякого часу. То чому за такої завантаженості Любомиру Левковичу «кісткою в горлі» застряг інститут, вірніше, С.М. Алілуйко? Чому весь свій робочий час і управлінський запал Любомир Левкович спрямував і далі спрямовує тільки на одну ціль   − добритися звільнення в.о. Алілуйка із займаної посади? Це насправді загадка для всіх. Очевидно, Сергій Миколайович зумів торкнутися таких потаємних глибин душі Любомира Левковича, що з обраної дороги Крупа вже так просто не зверне.
На описуваному зібранні Любомир Левкович відверто зізнався, що спочатку розглядав на посаду директора інституту кандидатуру Ольги Іванівни Когут, доцента кафедри педагогіки і психології. Ольга Іванівна за роки роботи в інституті спромоглася заробити собі такий авторитет, що за умов голосування отримала б на свою підтримку менше 20 голосів. Колеги по роботі характеризують О.І. Когут скупими фразами: «важка людина», «хворобливо і надмірно амбітна», «не поважає людей». Далі в пояснення не вдаються. Зрештою, це проблеми Ольги Іванівни, але візьмемо до уваги, що Л.Л. Крупа нарешті вголос визнав те, про що й так здогадувалися працівники інституту. На попередніх «зустрічах» Любомир Левкович полюбляв говорити, що йому «байдуже», хто буде на посаді директора, головне для нього – зняти напругу в закладі і т.д., і т.п. Як виявилося, Любомир Левкович, як би це висловитися делікатніше, лукавив. У лукавстві Любомира Левковича ще як директора департаменту його підлеглі переконувалися неодноразово. Причому, як у поганого гравця в покер, це «лукавство» буквально читається на його обличчі. Приховувати емоції він не вміє, стримувати себе також не може, постійно перебиває співрозмовників, навіть якщо говорить жінка. Незворушним Крупу Л.Л. не назвеш, тому «прочитати» його справжні наміри можна доволі легко.
Отож, слово за слово і розмова переросла в гарячу й подекуди гостру дискусію між прихильниками С.М. Алілуйка і групою Л.Л. Крупи. Власне, Крупа черговий раз спровокував цю багатослівну і непродуктивну дискусію між обома таборами, яка поволі почала скочуватися до чергових звинувачень і взаємних образ.
Рефреном проходило питання щодо звільнень окремих працівників інституту, які зробив за рік свого перебування на посаді в.о. директора С.М. Алілуйко. Не маючи вагомих аргументів іншого порядку, звільнені працівники і їх «адвокати» з числа окремих членів колективу накинулися на С.М. Алілуйка із звинуваченнями у перевищенні своїх повноважень та відвертими образами. Причому в окремих випадках ситуація виглядала доволі трагікомічно. Наприклад, Оксана Степанівна Куриш, яка впродовж останніх років обіймала посаду заступника директора з виховної роботи, принесла і продемонструвала присутнім всі свої грамоти, подяки та сертифікати і оперувала ними як перепусткою у своєрідний «клуб пожиттєвих працівників» інституту. Правда, Оксана Степанівна чомусь скромно промовчала, що була звільнена з посади, якої не існує в жодному іншому подібному закладі післядипломної педагогічної освіти і яку відкрили «адресно» особисто під неї з подачі тодішнього високопосадовця, аби працевлаштувати її після семи років заробітчанства за кордоном.
До слова, подібну кількість нагород може продемонструвати якщо не кожен другий, то вже точно кожен третій працівник інституту. Та й сторонніх людей у складі колективу немає, всі мають певні заслуги перед освітою і певну підтримку на стороні.
Ще одним «ображеним» виявився звільнений нещодавно заступник директора з ІКТ Володимир Володимирович Постернак, який систематично і зухвало не з’являвся на роботі, працюючи на своїй посаді лише на 0,25 ставки.  Але Постернак В.В. вважає, що при його звільнені «по статті» порушено норми трудового законодавства. На його захист Любомир Левкович сказав, що навіть останнього порушника трудової дисципліни в інших колективах звільняють «за власним» бажанням, щоб тільки не зіпсувати людині трудову книжку, а тут заступника директора інституту – і раптом «по статті». Про те, який приклад колегам подавав своєю поведінкою В.В. Постернак, Любомир Левкович чомусь також промовчав.
Яскравим і емоційним був виступ Людмили Зіновіївни Онищук, якій в 2015 році не продовжили контракт, що закінчився. Людмила Зіновіївна опротестувала це рішення керівника інституту в суді і «виграла» суд першої інстанції. Свою «перемогу» Л.З. Онищук позиціонувала на персональній сторінці у facebook промовистою картинкою: пляшка шампанського із корком, що вилітає із бризками напою. Під цим насиченим підтекстом символом «перемоги» встигли підписатися аж 15-ть прихильників Людмили Зіновіївни. До їх числа долучився й Любомир Левкович Крупа, який дописав, що це не просто 1:0 на користь Людмили Зіновіївни, а «перемога» і «матч завершився».
Та ні, поки що не завершився. Буде апеляційний суд, який  розставить усі крапки над «і».
Дивно, що у сусідньому педагогічному університеті після закінчення терміну контракту  звільняють на порядки більше працівників, але ніхто не робить із цього трагедії і не вважає це «системою» неправомірної управлінської діяльності керівника цього поважного навчального закладу. Чомусь Любомир Левкович не відмічається на персональних сторінках звільнених науково-педагогічних та педагогічних працівників інших навчальних закладів та установ системи освіти області.
Про те, що із звільнення не потрібно роботи трагедії, сказала у своєму виступі Оксана Степанівна Боднар, доктор педагогічних наук, в.о. завідувача кафедри інституту. Уникнути звільнень працівників у нинішніх умовах кардинальних змін в освіті не вдасться. Неможливо зробити так, щоб догодити всім. До звільнення потрібно бути готовим кожному, слушно зауважила Оксана Степанівна.
Нагадаємо ще раз: за рік каденції Любомира Левковича Крупи на посаді директора департаменту, в області звільнили багатьох досвідчених працівників районних методичних кабінетів, в домашніх архівах яких зберігаються грамоти та інші нагороди за багаторічну і плідну працю. І що зробив Любомир Левкович у їхній захист?  Та нічого. А от у випадку звільнень працівників інституту він використав ситуацію як останній і «переконливий» аргумент у своїй запеклій боротьбі проти С.М. Алілуйка. Аби звільнити останнього із займаної посади, Любомир Левкович неодноразово порушував багато норм чинного законодавства у сфері освіти.    А за невиплату заробітної плати працівникам інституту впродовж 2,5 місяців його дії взагалі підпадають під статтю Кримінального кодексу України.
Сварка між представниками двох таборів, на які розколовся колектив, тривала майже дві години. Модераторами звинувачень на адресу С.М. Алілуйка від табору опозиції виступили О.С. Куриш та О.І. Когут. В запалі сварки якось призабули про присутність Петровського О.М. Правда, йому було на що подивитися і зануритися в ситуацію, що склалася в колективі, який він так заповзято годину раніше збирався згуртовувати.
Чомусь незаслужено не згадали про роль і місце в цих процесах Юрія Чеславовича Шайнюка. А даремно. Цей чоловік вартує того, аби його дії оцінити належним чином за всіма нормами цивільного і кримінального права.
Аби не затримувати уваги читачів, підведемо риску і розглянемо, що залишилося в «сухому залишку» від такої несподіваної «зустрічі».
Перше. План Л.Л. Крупи під умовною назвою  «Шайнюк» провалився, бо Любомир Левкович програв апеляційний суд.
Запасний план «Когут» навіть не починали, оскільки добре розуміли його приреченість на провал.
Тому й виникнув новий план «Петровський», який запустив в дію Любомир Левкович, черговий раз порушуючи норми права і моралі.
Друге. Для Любомира Левковича вкрай було необхідно привести свою людину в колектив ще в «старому» році, аби 4 січня 2016 року подати депутатам обласної ради Петровського О.М. як кандидатуру не тільки погоджену, але й представлену колективу. Якщо не знати того, що відбувалося насправді, то в депутатів могло скластися враження, що всі попередні процедурні питання та етапи призначення пройдені успішно і Петровський О.М. − це та людина, яку бачить на посаді директора інституту не лише обласна влада, але й колектив закладу.
А хто мав би сказати депутатам правду, що більшість колективу інституту була проти такої чергової рейдерської атаки Любомира Левковича?
Тому, аби цього не трапилося, колектив інституту вирішив одразу ж після «зустрічі» провести офіційні збори трудового колективу і прийняти звернення до голови обласної ради, профільної комісії та депутатів, в якому висловити свою підтримку С.М. Алілуйку.
Як тільки прозвучала така пропозиція, представники опозиції демонстративно вийшли із зали. Не дивлячись на це, ті, що залишилися, провели збори по повній процедурі. Лічильна комісія засвідчила, що на зборах трудового колективу були присутні 67 осіб. З них 65 підтримали звернення трудового колективу щодо включення до порядку денного сесії обласної ради VI скликання питання  про призначення директором Тернопільського ОКІППО нині чинного в.о. директора інституту Алілуйка Сергія Миколайовича. Виявилося також, що зал демонстративно покинув 21 працівник. Отже, Любомире Левковичу, за підсумками зустрічі ви програли із рахунком 3:1. То може відкриємо чергову пляшку шампанського, аби відсвяткувати вашу чергову поразку? Просто так, без будь-якого символізму.
Тепер залишається дочекатися подальших дій і подивитися, чи прислухається обласна рада до думки більшості членів колективу інституту, як це їм неодноразово обіцяли в кабінетах перших осіб області.
Любомир Левкович мав би винести із «зустрічі» урок: не можна вважали людей за баранів і пропонувати їм йти «на шашлик» за своєю рецептурою. Часи вже не ті, та й люди також не ті. Після двох Майданів перестали тремтіти перед владою і не бояться критикувати очільників відкрито в очі.
А критику Любомир Левкович не любить, ой як не любить. Сприймає критичні публікації як власну образу. Натякає на це з гіркотою в голосі, де і коли тільки може. Невже не розуміє, що бути проректором у приватному, майже кишеньковому навчальному закладі − це одне, а публічною людиною, державним службовцем, обранцем народу − це вже зовсім інше. Ніхто Крупі оплесків за кожну дію і промовлене слово не обіцяв. Критика − нормальне явище в житті будь-якого керівника. До неї варто прислухатися і робити висновки, а не голослівно заперечувати чи скаржитися на критику людям. То ж будьте голові, Любомире Левковичу, що ЗМІ уважно стежитимуть за вашими подальшими кроками. Вектор вашої діяльності вже знаємо і куди б ви не повернули в майбутньому − весь час будете в полі нашої уваги. Заслужите хвалу − похвалимо, а ні − то без образ. Нічого особистого, просто робота.

Олексій Р. cпеціально для vsim.te.ua

 

 

 

Коментарі  

 
Ruben
0 #863 Ruben 25.09.2017, 11:31
buy cialis from australia
cialis 5 mg daily
best site buy cialis
Цитата
 
 
Gennie
0 #862 Gennie 25.09.2017, 08:42
It's hard to find educated people about this topic, however, you sound like you know what you're talking about!
Thanks

Feel free to ssurf to my blog: forex robotron myfxbook calculator
Цитата
 
 
Rich
0 #861 Rich 25.09.2017, 06:46
I was suggested this web site by my cousin. I'm
not sure whether this post is written by him as nobody else know such detailed about
my problem. You're amazing! Thanks!

Feel free to surf to my page; quarterback snap free steam key
Цитата
 
 
Myron
0 #860 Myron 25.09.2017, 02:17
e-szczawnica.com goo.gl/fHgDTj tinyurl.com/zzhqzmx tinyurl.com/gosbucu tinyurl.com/hssb7ws bit.ly/2lSqROv tinyurl.com/zaz35q7 bit.ly/2lS9eOS goo.gl/B7KRiS tinyurl.com/ybyonz2w goo.gl/NLF5w1 goo.gl/pW9TVc goo.gl/vA1fce hankasa.com.pl wiecznauroda.pl Trip guests will get
here through the 6 and also a half mile tunnel between Camp David as well as Website R.
Guests will certainly continue to the Protection Structure,
where they will certainly be finger-printed, photographed, and looked.
Цитата
 
 
Rosalinda
0 #859 Rosalinda 25.09.2017, 02:08
When you accumulate your University Card you will certainly be provided a Welcome Handbook which includes maps.
Us senate Majority Leader Trent Lott 22 Senator Lott, at a celebration honoring In your welcome pack you'll find a letter as well as the pamphlet, Your fast guide
to NEST These cover the basics regarding being a NEST
member, including how you can begin utilizing your NEST
online account.

my blog :: goo.gl
Цитата
 
 
Helene
0 #857 Helene 25.09.2017, 01:37
dziennik-www.pl bit.ly/2ktOaBn goo.gl/6YXwbk bestiae.pl stylowysalon.com wmkiw.pl This web site is printed by News Corp UK & Ireland Limited, 1 London Bridge Road, London, SE1 9GF.
emtec-group.com.pl tinyurl.com/hgd3lls tinyurl.com/jhaotwk goo.gl/43REe7 goo.gl/vx65G tinyurl.com/hfhbewd

Take a look at my web site :: gayer.com.pl
Цитата
 
 
Ulrich
0 #855 Ulrich 24.09.2017, 19:17
bit.ly/2hp3nTF Most piano benches available online for purchase
are new piano benches, packed in a very box using the detachable legs stored inside.

Maybe Brave probably will turn into a brand new legend of Pixar animated movie.

Your other legitimate source on your NY Giants tickets may be the many licensed New York ticket brokers, who walk
out how you can arrange your tickets for you.

Also visit my web blog - Bit.ly/
Цитата
 
 
Lelia
0 #854 Lelia 24.09.2017, 17:33
Hey there are using Wordpress for your blog platform? I'm new to the blog world but
I'm trying to get started and create my own. Do you require any html coding knowledge to make your own blog?
Any help would be really appreciated!

Feel free to surf to my web page :: An essay about
love
Цитата
 
 
Wyatt
0 #853 Wyatt 24.09.2017, 15:28
This is a topic which is near to my heart... Take care! Exactly where are your contact details though?


my page ... le repenti streaming
Цитата
 
 
Dani
0 #852 Dani 24.09.2017, 15:23
money2017casino.org/ - play casino Pokies
+live +blackjack
Best online
casino
Цитата
 
 
Tandy
0 #851 Tandy 24.09.2017, 06:21
cialis o levitra quale il migliore
cialis for sale
claritin and cialis interaction
buy cialis online
cialis perdorimi
Цитата
 
 
Hosea
0 #850 Hosea 24.09.2017, 03:47
payday100loans24online.com - quickcash com
where can i get a payday loan with bad credit
signature loans
in utah
Цитата
 
 
Randal
0 #849 Randal 23.09.2017, 18:48
Hi are using Wordpress ffor your blog platform? I'm new to
the blog world but I'm trying to get started and set up my own. Do
you need any html coding knowledge to make your own blog?

Any help would be greatly appreciated!

Feel free to surf to my web blog Accelerator Problems
Цитата
 
 
Marjorie
0 #848 Marjorie 23.09.2017, 17:42
realrich7casinogames.org/ - incredible hulk
Pokies machine
casinolive
best online slots
Цитата
 
 
Ida
0 #847 Ida 23.09.2017, 12:01
It's in fact very difficult in this busy life to listen news on TV, thus I simply use internet for that
reason, and obtain the most recent information.

My website :: B.ed solved assignments
Цитата
 
 
Alfonzo
0 #846 Alfonzo 23.09.2017, 09:10
This is very fascinating, You are a very professional blogger.
I've joined your rss feed and look forward to in quest of more of your
wonderful post. Also, I've shared your site in my social networks

Here is my blog post ... cash junk car
removal
Цитата
 
 
Edythe
0 #845 Edythe 23.09.2017, 06:30
sahte cialis nasıl anlaşılır
generic cialis
can i take a double dose of cialis
cialisloq.com/
how to buy cialis online in canada
Цитата
 
 
Elise
0 #844 Elise 23.09.2017, 06:16
I am glad tto be a visitant of this stark site, regafds
for this rare information!

My web page: horse racing expert picks (Jonelle)
Цитата
 
 
Roxie
0 #843 Roxie 22.09.2017, 23:01
I'll immediately grab your rss as I can't to find
your e-mail subscription link or e-newsletter service. Do you have
any? Kindly let me recognise so that I could subscribe.
Thanks.

Feel free to visit my page ... buy vehicles
Цитата
 
 
Krystal
0 #842 Krystal 22.09.2017, 23:00
quanto costa una scatola di cialis in farmacia
generic cialis without a doctor prescription
miglior prezzo cialis
cialis for sale
cialis uk supplier
Цитата
 
 
Lakeisha
0 #841 Lakeisha 22.09.2017, 21:28
I go to see each day a few web pages and websites
to read articles, except this blog offers quality based content.Take a look at my web site ... cars cost
Цитата
 
 
Roland
0 #840 Roland 22.09.2017, 16:08
Great goods from you, man. I have be mindful your stuff previous to and
you are simply too magnificent. I really like what you have obtained
right here, really like what you're stating and the way
in which by which you are saying it. You're making it entertaining and you continue to care for to
keep it sensible. I cant wait to read much more from you.

That is actually a great site.

Feel free to visit my weblog - Wear school uniforms or
not essay
Цитата
 
 
Deloris
0 #839 Deloris 22.09.2017, 12:09
In some cases people have wasted 100's of dollars on wrinkle cream only to discover they've been deceived time red light therapy
before and after pics (5in1antiwrinklecream.beautyc.r eview/) time.
O.K.
Цитата
 
 
Robbin
0 #838 Robbin 22.09.2017, 10:44
Through carrying it out, we mean treating wrinkles and
other aging symptoms. All these factors should work towards the greater benefit of the consumer; unfortunately that
isn't always the case.

My web blog: bad vision seeing black circles (englishwrinklecream.beautyc.review)
Цитата
 
 
Hildred
0 #837 Hildred 22.09.2017, 10:03
If you must go under the sun, shield your skin with SPF 15 or 30.
It's easy to get rid of them as long as
you are sure of the method to use. The more you know about them, the less complicated your wrinkle removing
"journey" will be.

my site :: instyle best beauty buys eye cream, rocantiwrinklecream.beautyc.re view/,
Цитата
 
 
Cierra
0 #836 Cierra 22.09.2017, 09:23
There are a number of factors that influence your choice oil of olay tv adverts
- Erna - right ant-wrinkle cream.
Restorelite has discovered a completely new technology in anti wrinkle cream which has
been proven to reverse the visible and invisible ravages of time.
Цитата
 
 
Gabriela
0 #835 Gabriela 22.09.2017, 05:23
Now days many people go for injections and other anti aging skin treatments.
Botox Cosmetic is purified botulinum toxin and is used to soften facial lines and wrinkles
and it also works well for forehead lines, crows feet,
and frown lines. Vitamin C.

Feel free to visit my web-site ... consumer+report s+best+eye+wrin kle+creams
(undereyewrinklecream.wrinkleb. review/.../)
Цитата
 
 
Caleb
0 #834 Caleb 21.09.2017, 19:05
Acessível no: >. Mulheres invisíveis.

Aqui é meu página ... sexo ao vivo (Rosaline)
Цитата
 
 
Veta
0 #833 Veta 21.09.2017, 15:20
Thanks for another wonderful article. The place else could anybody
get that type of information in such a perfect approach of writing?
I have a presentation subsequent week, and I am on the search for such information.

Also visit my web page www.facebook.com/giomuaodau/ (Corrine)
Цитата
 
 
Jocelyn
0 #832 Jocelyn 21.09.2017, 14:00
Hey just wanted to give you a quick heads up. The words in your post seem to be running off the screen in Internet explorer.
I'm not surre if this is a format issue or something to
do with internet browser compatibility but I thought I'd post to let you know.

The style and design look great though! Hope you get the issue solved soon. Many thanks

Feel ffree to surf to my blog post mb PLD tester
Цитата
 
 
Elinor
0 #831 Elinor 21.09.2017, 12:19
getloansusapersonal.com/ - loans online
online payday loans
loan online
Цитата
 
 
Verna
0 #830 Verna 21.09.2017, 11:20
The extremely 1st you need to have to know is
what skin form you have, so you can pick the best splendor merchandise for your pores and skin type.
If used frequently, you actually can fight off
aging as well as look fantastic while you are doing it.


Feel free to surf to my weblog - fort worth water
bill - Stella,
Цитата
 
 
Madelaine
0 #829 Madelaine 21.09.2017, 11:01
See author box for source reference. This can make Meaningful Elegance not just innovative, but nicely priced for the typical person as nicely./p> Getting the right wrinkle
cream home remedies for hereditary dark circles (lipwrinklecream.wrinklecream.online) your money is important.
Цитата
 
 
Vicki
0 #828 Vicki 21.09.2017, 07:12
Step five -- make sure that you buy products only from companies that have signed "the compact for safe cosmetics".


Here is my blog post - dermajuv complete system neck cream (wrinklereducercream.wrinklea.review)
Цитата
 
 
Rodney
0 #827 Rodney 21.09.2017, 05:06
If you didn't know, a wrinkle is really nothing at all much
more than a wound. Ultimately, you also
have to take a careful look at your lifestyle and see
if there are any changes you may need to make to hasten good results.my webpage oil free moisturizer with spf 30 zenmed (genispherewrinklecream.wrinklea.review)
Цитата
 
 
Stephan
0 #826 Stephan 21.09.2017, 03:31
Naturally there are many other substances needed in any good quality
wrinkle treatment cream like anti-oxidants, emollients and essential oils.


Feel free to surf to my web-site - remedy for castor oil on bedding; Britney,
Цитата
 
 
Geraldo
0 #825 Geraldo 21.09.2017, 03:17
This has caused me to investigate the most popular cosmetics that people buy.
Apart from good looks, however, people use anti wrinkle creams for many other reasons.
Different skin care products have different effects on the bod.


Also visit my page ... dermatologists los angeles california (britishwrinklecream.wrinklea.r eview/)
Цитата
 
 
Joie
0 #824 Joie 21.09.2017, 02:18
Cull out what's not absolutely necessary, and use bulleted lists
to organize qualifications and accomplishments.

If you're going the single formula route, this is natural
remedy for bags under the eyes (besteyewrinklecream.wrinklea.r eview/.../) one to try -
especially while they're offering a 30-day free trial.
Цитата
 
 
Lawrence
0 #823 Lawrence 21.09.2017, 00:27
For example, not just any coenzyme Q10 makes your skin more youthful.

As you get older, your skin starts to change and can develop wrinkles
or dark circles around your face, eyes, neck, etc.

my site best natural product 4 lightening ad reduce oil (oilofolaywrinklecream.wrinklea .review/)
Цитата
 
 
Eileen
0 #822 Eileen 20.09.2017, 23:12
Some negative side effects of cell activator herbalife (Velva) the harzardous ingredients that you
should avoid are: While these solutions may be packaged in a
more manly fashion, it does not guarantee that the ingredients
are geared towards mens skin.
Цитата
 
 
Chante
0 #821 Chante 20.09.2017, 22:15
That is what is going to make the real difference when we start
to compare anti aging wrinkle cream with other so called innovative
treatments. Be sure to clean your face before applying the mixed paste.


Feel free to visit my web-site ... blackhead removal dermatologist (Ronnie)
Цитата
 
 
Polly
0 #820 Polly 20.09.2017, 18:18
You will find other products that may have better anti-wrinkle ingredients.
Dermatage also offers many other all natural skin brightening face lotion (lifecellwrinklecream.wrinkleb.review) care products concerned with reducing under eye puffiness,
dark circles, and even cellulite.
Цитата
 
 
Margherita
0 #819 Margherita 20.09.2017, 18:07
In many cases with expensive anti-aging products
like Renuvie, customers are expecting a miracle,
and if it doesnt, they complain.

my web site: bobbi brown long wear gel eyeliner makeupalley (Joni)
Цитата
 
 
Jake
0 #818 Jake 19.09.2017, 23:00
You really make it appear so easy with your presentation but I in finding
this matter to be really one thing which I believe I might by no means understand.
It seems too complex Language and thinking essay very broad for me.
I'm looking ahead in your subsequent submit,
I will attempt to get the cling of it!
Цитата
 
 
Marcelo
0 #817 Marcelo 19.09.2017, 18:46
Spanish is the broadly spokesn language of the world.

My weblog ... vietnam visa application
Цитата
 
 
Luella
0 #816 Luella 19.09.2017, 18:03
Other consumers felt that the ingredients were too greasy cookies and cream cookies; Helene, left a residue on the face that caused inadvertent breakouts.
Running out of my La Mer Eye Concentrate right AFTER
our wedding weekend made me ok with the decision.
Цитата
 
 
Jeannie
0 #815 Jeannie 19.09.2017, 16:26
Research can be done by looking at customer reviews and also by looking at the effective ingredients in the product
as well. So what do you do in order to prevent or
cure it?

Here is my web site retin a wrinkles around eyes (Marie)
Цитата
 
 
Annette
0 #814 Annette 19.09.2017, 16:23
Hi there! Someone in my Myspace grpup shared this site
with us so I came to give it a look. I'm definitely loving thee information. I'm book-marking
and will be tweeting this to my followers! Fantastic blog
and amazing design.

Look at my web site :: best forex robots 2016; Agnes,
Цитата
 
 
Kandy
0 #813 Kandy 19.09.2017, 15:15
If you move into a house that has never had them cleaned, it is good to do
it. Interestingly, however, Amana is actually one of the highest-rated brands on the site.

What is least expensive?

Here is my web site ... air conditioning repair Altamonte springs
fl (www.youtube.com/.../)
Цитата
 
 
Michale
0 #812 Michale 19.09.2017, 14:37
If you desire to increase your familiarity simply keep
visiting this web site and be updated with the newest information posted
here.

Feel free to visit my web blog street fighter x
tekken jin swap costume free steam key
Цитата
 
 
Marlys
0 #811 Marlys 19.09.2017, 13:55
Moreover, the skin tends to become dry and lifeless.
CoQ10 works as a sunscreen and it helps with skin cell reproduction,
like retinol.

Feel free to surf to my web site - Laser Treatment For Smoking Ottawa, Whatisthebestwrinklecream.Wrinklecream.Online,
Цитата
 
 
Nydia
0 #810 Nydia 19.09.2017, 13:25
Please choose essentiaally the most convenience approach to contact us.


Feel free to surf to my website: do i need a visa for vietnam
Цитата
 
 
Armand
0 #809 Armand 19.09.2017, 11:52
It could also be something else. The third contractor took my information and never contacted
me again. The company is known for being on the cutting
edge side of things, and they produce highly efficient models time and time again.

Look into my web-site: Air Conditioner Repair Altamonte Springs
FL (candiceconnolly.blog.ru)
Цитата
 
 
Gertrude
0 #808 Gertrude 19.09.2017, 10:06
This ingredient has also been regarded as one the most powerful
antioxidants discovered, according to Dr.

my web-site: makeup make your eyes bigger (Leonora)
Цитата
 
 
Concetta
0 #807 Concetta 19.09.2017, 07:50
Dampeners can only do so much. Kitchen Star Price Beaters.

The main unit, however, which runs a lot here in Oklahoma summer weather,
has an absolutely dry drain pan.

Also visit my homepage ... Air Conditioning Repair
Altamonte Springs FL (agnes75r6528944058.soup.io)
Цитата
 
 
Rachel
0 #806 Rachel 19.09.2017, 07:27
He said it "might" be because of the sealant in the lines, but it
was most likely the compressor. The evaporator coil may be freezing up literally.
Just my two cents worth.

Visit my site - Air Conditioning Repair Altamonte Springs FL - Shelli -
Цитата
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

 
Інформер
Loading...

Всі права захищено © vsim.te.ua
Передрук матеріалів для Інтернет-видань можливий лише за умови активного гіперпосилання на vsim.te.ua
Всі права на статті належать їх авторам. Відповідальність за зміст статті несе автор, за достовірність реклами — рекламодавець.