vsim.te.ua@gmail.com 
 

Найсвіжіші новини

 

Популярне

Останні коментарі

Популярні посилання

  • Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.
  • Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.
  • Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
  • Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Погода

Любомир Крупа про хабарництво в Тернопільській освіті:" Ми це робимо, ми це хочемо робити, тому, що так легше!" (оновлено, відео)

У рамках проекту "Громадський контроль за використанням бюджетних коштів — пріоритет у боротьбі з корупцією" відбувся круглий стіл на тему "Корупція в системі освіти: чи скоро в Україні виросте здорова від корупції нація".
Метою даного проекту є активізувати громадськість Тернопільської області на боротьбу з корупцією та посилити громадський контроль за використанням коштів місцевих бюджетів.

Метою даного проекту є промоніторити як працює антикорупційне законодавство.
Лариса Римар, голова Громадської ради при Тернопільській ОДА, голова ТОГО "Спілка власників землі", наголошує: " За допомогою таких заходів іде процес боротьби з корупцією, хоча повільно, але все ж іде. Наслідками корупції в системі освіти є небажання молоді жити в цій країні. Ми не можемо сказати, що в україні здорова від корупції нація".
Подолання корупції вона бачить у тому, щоб кожен із нас власним прикладом своїй дитині показував як можна жити без корупції.
Після цього на круглому столі виступив Любомир Крупа, директор Департаменту освіти і науки ТОДА, і розповів на власному прикладі як він "бореться" з корупцією: "Я пам'ятаю своє дитинство, коли доводилось при відвідуванні лікаря нести йому курку, гуску чи ще щось". Любомир Левкович наголосив, що наше суспільство хоче давати хабар, докладати мінімум зусиль для того, щоб здобувати освіту і йде легшим шляхом. Директор Департаменту освіти і науки ТОДА зізнався:"Ми це робимо, ми це хочемо робити, тому, що так легше!"

 

 

Олексій Р.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
Інформер
Loading...

Всі права захищено © vsim.te.ua
Передрук матеріалів для Інтернет-видань можливий лише за умови активного гіперпосилання на vsim.te.ua
Всі права на статті належать їх авторам. Відповідальність за зміст статті несе автор, за достовірність реклами — рекламодавець.