vsim.te.ua@gmail.com 
 

Найсвіжіші новини

 

Популярне

Останні коментарі

Популярні посилання

  • Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.
  • Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.
  • Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
  • Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Погода

Зборівські медики залишились без зарплати

Заборгованість перед медиками Зборівщини становить 827 500 грн. і з кожним днем збільшується. З проханням пришвидшити виплату

заробітної плати медичні працівники звернулися до представника державної влади в районі – голови райдержадміністрації.

Місцева влада спільно зі зборівськими медиками підготувала офіційне колективне звернення до Кабінету Міністрів України, облдержадміністрації щодо заборгованості заробітної плати.

– Відповідно до поданих звернень щодо виділення додаткових коштів, ми маємо надію на отримання стабілізаційної дотації та медичної субвенції коштом перерозподілу з Донецької і Луганської областей. Ми розуміємо, що заробітна плата на першому місці і робимо все, що в наших силах для вчасної її сплати, – заявив голова Зборівської РДА Ігор Яворський.

Водночас, Яворський просить не драматизувати ситуацію, мовляв, у районі не така критична ситуація, як в сусідніх районах і керівництво РДА докладає чимало зусиль для оптимізації та економії коштів. За словами очільника Зборівщини, протягом 9 місяців 2017 року з районного бюджету на заробітну плату медичним працівникам було виділено 2 070 900 грн. та з субвенції Озернянської ОТГ – 1 824 100 грн.

У коментарі начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Стахів додала, що аванс за жовтень медичним працівникам буде частково виплачуватись із субвенції, яка надійде на початку листопада цього року.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
Інформер
Loading...

Всі права захищено © vsim.te.ua
Передрук матеріалів для Інтернет-видань можливий лише за умови активного гіперпосилання на vsim.te.ua
Всі права на статті належать їх авторам. Відповідальність за зміст статті несе автор, за достовірність реклами — рекламодавець.