vsim.te.ua@gmail.com 
 

Найсвіжіші новини

 

Популярне

Останні коментарі

Популярні посилання

  • Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.
  • Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.
  • Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
  • Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Погода

«Або здаєте гроші на прибиральницю, або прибираєте самі!» — дирекція школи у Тернополі

 

 

Як відомо, згідно нового, прийнятого восени цього року закону «Про освіту», у школі не мають права змушувати дітей до чергувань, під час

яких вони прибирають класи. Для цього повинні бути спеціальні працівники, тобто прибиральниці. Відтепер учень може і в судовому порядку відстояти своє право не прибирати у класі.

«У статті 52 Закону України «Про освіту» написано, що «відволікання учнів за рахунок навчального часу на роботу і здійснення заходів, не пов’язаних з процесом навчання, забороняється», так само прописано у статті 43 Конституції України: «Використання примусової праці забороняється». Це означає, що жоден учень не зобов’язаний брати участь у шкільних суботниках чи прибирати в класі. Цю роботу має виконувати прибиральниця, на заробітну плату якої виділяються кошти з бюджету», – неодноразово наголошував Станіслав Куценко.

А ось жителька Тернополя повідомила у соцмережі про конфуз, що трапився в одній із шкіл Тернополя. Там восьмикласникам заявили, щоб або вони здавали гроші на прибиральницю, або прибирали самі.

«У школі, де навчаються мої діти, восьмикласникам сказали: «Або ви здаєте гроші на прибиральницю, або будете самі прибирати…»

А у вашій школі хто прибирає в класах?» — написала Олена Прохира.Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
Інформер
Loading...

Всі права захищено © vsim.te.ua
Передрук матеріалів для Інтернет-видань можливий лише за умови активного гіперпосилання на vsim.te.ua
Всі права на статті належать їх авторам. Відповідальність за зміст статті несе автор, за достовірність реклами — рекламодавець.