vsim.te.ua@gmail.com 
 

Найсвіжіші новини

 

Популярне

Останні коментарі

Популярні посилання

  • Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.
  • Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.
  • Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
  • Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Погода

Стало відомо, хто і скільки разів спокушався на тернопільську рибку


З метою охорони природного відтворення водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах

Тернопільщини відповідно до наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Тернопільській області від  17 березня 2017року    № 07 “Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Тернопільської області в 2017році” з 1 квітня по 10 червня 2017 року включно на всіх рибогосподарських водних об’єктах тривав нерест риби та інших водних біоресурсів.

Відповідно до Плану спільних заходів Управління Державного агентства рибного господарства у Тернопільській області, Тернопільської обласної Державної адміністрації, Головного управління Національної поліції в Тернопільській області,  Державної екологічної інспекції у Тернопільській області, Обласної організації   Українського товариства  мисливців та рибалок,  Головного управлiння   Держпродспоживслужби у Тернопiльськiй областi по боротьбі з браконьєрством та іншими порушеннями Правил рибальства на  водоймах Тернопільської області на 2017 рік, Тернопільським рибоохоронним патрулем в період нерестової заборони було посилено контроль за охороною водних біоресурсів на підконтрольних рибогосподарських водних об’єктах та збільшено кількість рибоохоронних рейдів.

В ході проведення заходів з охорони водних біоресурсів в нерестовий період Управлінням  викрито 175 порушень «Правил любительського і спортивного рибальства» із них:

– 21 – грубі порушення «Правил любительського і спортивного рибальства»,  відповідальність за які передбачено ч.4 ст.85 КУпАП;

–  145  порушень «Правил любительського і спортивного рибальства», відповідальність за які передбачено ч.3 ст.85 КУпАП;

– 1 порушення, відповідальність за які передбачено ст. 86-1 «Експлуатація на водних об’єктах водозабірних споруд, не забезпечених рибозахисним обладнанням»;

– 5 порушень порядку придбання та збуту водних біоресурсів;

 – 3  порушення порядку збут  заборонених  знарядь  добування  об’єктів тваринного або рослинного світу.

Затримано  більше 111 кг. незаконно добутої риби, із них 59 кг. за незаконний збут водних біоресурсів,  вилучено 59 шт. заборонених знарядь лову риби, що становить загальною довжиною більше 700 метрів.

 За постановами судів та  органів рибоохорони  накладено штрафів на суму       14 820 грн., стягнено штрафів на суму 7695грн.

Нараховано збитків нанесених рибному господарству по 10 справах на суму      9180 грн.

В суди області для притягнення до адміністративної відповідальності направлено 30 справ.

З метою попередження порушень у сфері рибоохоронного законодавства працівниками Управління постійно проводилась масово – роз’яснювальна робота серед населення області.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
Інформер
Loading...

Всі права захищено © vsim.te.ua
Передрук матеріалів для Інтернет-видань можливий лише за умови активного гіперпосилання на vsim.te.ua
Всі права на статті належать їх авторам. Відповідальність за зміст статті несе автор, за достовірність реклами — рекламодавець.